O nás

Sme mladý, rýchlo sa rozvíjajúci e-shop, pohybujúci sa v oblasti predaja CNC a 3D strojovnástrojov a ich príslušenstva, ktorý  sa svojím zodpovedným prístupom snaží plniť aj neštandardné požiadavky zákazníkov.

Zaoberáme sa aj výskumno-vývojovou činnosťou a to úpravou a výrobou CNC strojov laserov. 

Samozrejmosťou sú pre nás prijateľné ceny a najkratší možný termín dodania. Sústavne sa snažíme zvyšovať úroveň nášho technického vybavenia a pracujeme s kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú trvácnosť.

Tiež sa s našimi klientmi a fanúšikmi radi podelíme o naše skúsenosti a cenné rady, pretože kvalitný obsah a zákaznícky servis je pre nás najvyššou prioritou

U nás v SHOW ROOME môžete vidieť a vyskúšať si riadenie takého to stroja.

Sme presvedčení, že s našim odhodlaním, nasadením, skúsenosťami a s Vašimi pripomienkami a otázkami prinesieme všetkým nadšencom, modelárom, či profi obrábačom, frézarom pridanú hodnotu vo forme nadštandardných služieb, zdieľaného know how a kvalitných preverených produktov za rozumné ceny.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie