Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 5,0 z 5 hviezdičiek. 155 hodnotení
5
154x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Výpis hodnotení

MF Avatar autora Michal Fedor Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 20.6.2024
Spokojnosť. Dokonca by mi aj sami doručili tovar, len som ja nebol doma. Odporúčam.
OB Avatar autora Ondrej Baca Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.3.2024
JJ Avatar autora Jozef Janík Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.3.2024
Spokojnosť na 5 hviezdičiek.
RL Avatar autora Róbert Letko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 5.2.2024
Všetko OK, ako vždy.
IČ Avatar autora Ivan Čonka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 11.1.2024
NP Avatar autora Norbert Pagáč Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 3.1.2024
MK Avatar autora Martin Karolcik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.12.2023
MR Avatar autora Martin Rosenberger Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.12.2023
PS Avatar autora Pedro Santos Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 29.11.2023
Thank you, all perfect!
NH Avatar autora Norbert Hatnancik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.11.2023
Super.Rychle dodanie.Maximalna spokojnost.
RT Avatar autora Rostislav Trňák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 12.11.2023
Rychlé dodání
IH Avatar autora Ivan Havas Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.11.2023
perfektne rychle dodanie , tovar presne podla popisu a za vybornu cenu
MG Avatar autora Mária Golianová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 15.10.2023
Rýchle dodanie tovaru, ochota pomôcť. Môžem len odporúčať, veľká spokojnosť.
IK Avatar autora Ing Pavel Kučerák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 2.10.2023
Splnené ocakavania bezproblemové dodanie
ML Avatar autora Marián Lavo Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 25.9.2023
Rýchle odoslanie, veľmi spoľahlivý.
Avatar autora Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 10.8.2023
Rychle dodanie a dobre poradenstvo.
JC Avatar autora Juraj Chalany Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 6.8.2023
PM Avatar autora Peter marko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.7.2023
rychle dodanie a kvalitne frezky DLC
M Avatar autora Michael Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 26.6.2023
Som spokojný. Rýchle dodanie tovaru, bez problému.
JL Avatar autora Juraj Lubelec Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. 19.6.2023

Ovládacie prvky výpisu

155 položiek celkom