O nás

Sme firma zaoberajúca sa výrobou, predajom, úpravou, poradenstvom a servisom CNC strojov a zabezpečujeme aj predaj komponentov a nástrojov pre CNC stroje.


Zaoberáme sa aj výskumno-vývojovou činnosťou a výrobou CNC strojov. 


Samozrejmosťou sú pre nás prijateľné ceny a najkratší možný termín dodania. Sústavne sa snažíme zvyšovať úroveň nášho technického vybavenia a pracujeme s kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú trvácnosť.


Tiež sa s našimi klientmi a fanúšikmi radi podelíme o naše skúsenosti a cenné rady, pretože kvalitný obsah a zákaznícky servis je pre nás najvyššou prioritou.


Sme presvedčení, že s našim odhodlaním, nasadením, skúsenosťami a s Vašimi pripomienkami a otázkami prinesieme všetkým nadšencom, modelárom, či profi obrábačom a frézarom pridanú hodnotu vo forme nadštandardných služieb, zdieľaného know how a kvalitných preverených produktov za rozumné ceny.


Poskytujeme poradenstvo pri stavbe CNC zariadení každému kto o to prejaví záujem, od úplného začiatočníka až po pokročilých. V našom SHOWROOME si môžete naše stroje a produkty pozrieť a vyskúšať.