O nás

Sme rýchlo sa rozvíjajúci e-shop, pohybujúci sa v oblasti predaja a poradenstva CNC strojov nástrojov a ich príslušenstva, ktorý  sa svojím zodpovedným prístupom snaží plniť aj neštandardné požiadavky zákazníkov.

Zaoberáme sa aj výskumno-vývojovou činnosťou a to úpravou a výrobou CNC strojov laserov a 3D tlačiarní. 

Samozrejmosťou sú pre nás prijateľné ceny a najkratší možný termín dodania. Sústavne sa snažíme zvyšovať úroveň nášho technického vybavenia a pracujeme s kvalitnými materiálmi, ktoré zaručujú trvácnosť.

Tiež sa s našimi klientmi a fanúšikmi radi podelíme o naše skúsenosti a cenné rady, pretože kvalitný obsah a zákaznícky servis je pre nás najvyššou prioritou

Sme presvedčení, že s našim odhodlaním, nasadením, skúsenosťami a s Vašimi pripomienkami a otázkami prinesieme všetkým nadšencom, modelárom, či profi obrábačom a frézarom pridanú hodnotu vo forme nadštandardných služieb, zdieľaného know how a kvalitných preverených produktov za rozumné ceny.

Poskytujeme poradenstvo pri stavbe CNC zariadenia každému kto o to prejaví záujem od úplného začiatočníka laika až po pokročilejších užívateľov. Taktiež u nás v SHOW ROOMe môžete vidieť a vyskúšať si riadenie takého to stroja.